Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

yuva arayan hayvanlar

ne kadar muhteşem yaratılmışlar, maşallah, tavşanlar böyle bir birilerinin sırtına yatarlar, resimde yavru tavşan annesinin üzerine yatmış, şirin. 

bu 2 holland lop tavşan  ücretsiz yuva arıyor, ilan linkte

bu eziyet görmüş tavşan da ücretsiz yuva arıyor, ilan canbul sitede
her hayvanda olduğu gibi tavşanda da cins arayan, özellikle cins edinmek için pet shop'lara giderek üreticilerin elinde neredeyse her ay üreyen canlar olması hasebiyle kısa zamanda yaşamlarını kaybeden damızlık annelerin satılık yavrularını satın alarak evine getiren, kısa zamanda da çeşitli, akıl almaz, anlamsız, kabul edilemez gerekçelerle başlarından savmaya çalışanlar yüzünden her daim mağdur olan, en fazla eziyete maruz kalan, hayvanseverler tarafından bile sahiplenmede/sahiplendirmede kedi köpek saplantısı nedeniyle yeteri ilgi ve alakayı görmedikleri için maalesef sıklıkla kısacık ömürleri acı içinde geçerek sonlanan canların da aralarında bulunduğu grup.

2 cins tavşan yuva aramaktadır. holland lop tavşanı denilen bu cins tavşanları ücretsiz olarak edinilmesini, asla ve kat'a kan emici üreticilerden ve kanlı ticaret yerleri olan pet shop'lardan satın alınmamasını önermekteyim.
her türlü cins ve boyutta tavşan ücretsiz olarak sahiplendirilmektedir. bu nedenle bir tavşan edinmek istediğinizde ilk bakacağınız yer mutlaka ücretsiz hayvan sahiplendirme siteleri olsun. örn. canbul sitesinde (ki, tam da bu amaçla hayvan hakları blog'um olan turseng'in ücretsiz sahiplendirme kolu olarak açmış bulundum) ağırlıklı olarak tavşan sahiplendirme ilanlarına yer verilmektedir. gerçek hayvansever, hayvan ve tavşan sevgisine sahip, kötü niyetli ve üretim amaçlı sahiplenmek isteyenler hariç, herkesin sahiplenebileceği tavşan canlara yönelik ilanlar burada yer almaktadır.

ayrıca, siteye sitenin amacına uygun ilanları yayınlamak üzere yazar alımı yapılacaktır. sitede yazar olmak için gerçek hayvansever (tercihen bilinçli bir hayvan hakları savunucusu), sosyal medyada aktif (ben değilim çünkü, hiç bir sosyal medya aracında bulunmamaktayım, sadece ekşi hesabım ve 2 blog'um mevcut) ve sahiplendirme ile ilgili şahıslar email yoluyla irtibata geçebilirler sitedeki konuya ilişkin duyuruyu okuduktan sonra.