Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

iran kedisi

"terk edilen birisinin daha yuva aramakta olduğu varlık.

ilan sahibinin belirttiğine göre iran kedisi bu şahsiyet. cinsçiliğe karşı ve hayvan hakları ihlallerinin başında cins düşkünü olup, zavallı cins hayvanların sürekli olumsuz koşullarda yaşatılarak üretilmesini ve en kısa zamanda sürekli üremekten hayatını kaybetmesini sağlayanlar olduğunu bilen biri olarak cinsler hakkında her ne kadar bilgim olmasa da, bazı cinslerin yüzüne biraz aşina olmam söz konusu olsa da, google görsel sayesinde bu canın cinsini anlama çabasında bulunmama rağmen anlayamadım. iran kedisi veya ankara kedisi veya ikisinin karışımı. her neyse. cins bir can bu can anlaşıldığı üzere ve cins saplantısı olup, pet shop'lardan veya üretim çiftliklerinden cins kedi satın almak isteyenler bu canı sahiplenebilir bir daha terk etmemek koşuluyla. zaten sahiplendirme formu imzalatılmak suretiyle sahiplendirilecek.

ayrıca, canbul.org ücretsiz sahiplendirme sitesine ilan yayınlamak ve genel olarak blog'la ilgilenmek üzere blog yazarları alınacak. tavşan, guinea pig, balık v.s. bölümü için yazar alımı yapılmış olup, diğer iki bölüm olan engelli, terk edilmiş ve yaşlı canlarla ilgili ilanlar ve süt anne ilanları bölümleri için yazar alımı devam etmektedir. bu tür önemli/öncelikli ilanları yayınlamak ve blog'la ilgilenmek isteyenler linkteki detaylı açıklamayı okuyarak, uygun bulmaları halinde yazarlık başvusurunda bulunabilirler.
ek: canbul.org kurulma amacı ve niteliği gereği sahiplenmede ve sahiplendirmede önemli / öncelikli durumda bulunan canlara yönelik olduğundan hayvan haklarına yönelik yüksek bilinç sahibi ve ilanlarına yer verirken empati kurup, engelli/terk edilmiş/yaşlı canların durumlarının vahametini anlayacak kadar onları önemsemesi gerektiğini bilen gerçek hayvan sevgisine sahip, gerçek hayvan hakları savunucuları tercih edilecektir doğal olarak ilan yazarlığı alımında. bunu da özellikle vurgulamış olayım önemine binaen.
deneye, ava, kürke, dövüşlere, ete, sirke, deriye, özetle her türlü hayvan hakkı ihlaline karşı olmak ve bu uğurda mücadele etmek en önemli kriterdir şahsım için değerlendirmede.