Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

MARMARA EREĞLİSİ HAYVAN BARINAĞINA DAİR ŞİKAYET

marmara ereğli hayvan barınağı - ölüme terk edilmiş keneli, kan parazitli can,
bu can resimdeki görüntülerde henüz yaşamını kaybetmemiş, canı fark eden gönüllüler tarafından kliniğe alınmış, maalesef geç kalındığı için kaybedilmiştir. sorumlusu tekirdağ marmara ereğli hayvan barınağı çalışanları ve belediye yetkilileridir
besleme, gözetme, koruma, tedavi hizmetleri sağlamadan çevredeki tüm sahipsiz köpekleri toplayarak bünyesinde barındırmayı hizmet olarak addeden, bu yönüyle hayvan haklarını ihlal ettiği iddia edilen çok sayıda barınaktan birisi.
son dönemde barınak gönüllüleri tarafından çeşitli barınaklara dair şahsıma ulaştırılan şikayetlerin hesabını tutamıyorum.
bu barınağa dair yine iç burkan, her aklı başında, makul ve duyarlı insanı üzüntüden üzüntüye sürükleyen olaylar ve şikayetler nedeniyle şikayet ve yaptırım mercii olan tekirdağ il orman ve su işleri müdürlüğüne gönderilmek üzere şikayet dilekçesi yazmış bulundum. ilgili şikayet dilekçesi linkte:

http://www.turseng.com/...arinagina-dair-sikayet.html - barınağa dair somut olayların da aktarıldığı şikayet dilekçesine katılım için linke gidilebilir. bu kötü koşullarda barındırılan, ölüme terk edilen canların resimleri, dilekçenin gönderileceği makamın iletişim bilgileri de linkte yer almaktadır. dilekçeyi baştan sona resimlerle birlikte kopyalayarak belirtilen emaillere göndererek şikayete katılım sağlanabilir, canların hesabı sorulabilir.


ek: bu dilekçe tüm barınak şikayetleri için geçerlidir. kopyalayarak word dosyasında muhafaza ediniz, benzer olaylarla karşılaşıldığında dilekçenin üst kısmına somut olayı detaylı şekilde aktarıp, dilekçede barınak ve belediye isimlerini değiştirip, ilgili barınağın bulunduğu ilin orman ve su işleri müdürlüğüne uyarlamış olduğunuz bu dilekçeyi gönderiniz.