ARA

vezirköprü barınağındaki vahşete dair şikayet

duyuru: bu barınak hakkındaki şikayet dilekçesine sağ sütundaki formu doldurarak site üzerinden otomatik olarak katılım mümkün. ilaveten formun altında bulunan delil niteliğindeki video izlenerek bilgi edinilebilir. maalesef görüntüler son derece üzücü olup, hayvan haklarına duyarlı herkesin kalbini sızlatmakta, vicdanını rahatsız etmektedir. +18 

vezirköprü hayvan barınağındaki vahşete dair şikayet dilekçesi - linke tıklayarak katılım yapılmakta olan şikayet dilekçesini görebilir, okuyabilirsiniz. yeni yayınlar girdiğim için şikayet dilekçesi diğer sayfada kaldı. 
                                                                        ***
olaydan sorumlu olduğu iddia edilen samsun vezirköprü belediyesinin telefon bilgileri bu şekilde olup, imza kampanyasına katılarak dilekçeyi imzalamanın yanısıra ilgili telefonlardan ulaşarak da olaya yönelik tepki gösterilmesinin yerinde olacağı başvuru yolu.
belediye telefonları:
santral: 0 362 647 1731-32
belediye başkanı: 0 362 647 16 08


ilgili numaralardan ulaşarak sorumlu olduğu iddia edilen belediye yetkililerine hesap sorulabilir, dediğim gibi şikayet dilekçesine form yoluyla katılımla birlikte. imzalar toplu şekilde, 100'er 100'er gönderilecek olup, yetkili mercii olan il orman ve su işleri müdürlüğüne baskı uygulamak için çok sayıda imza gerekmektedir.

bu olaya ilişkin imza kampanyası sonuç alınana kadar devam edecektir. zira haber linkinden de anlaşıldığı üzere il orman müdürlüğüne herhangi bir şikayet olmadığından, bu 1 ay önce gerçekleşmiş olmasına rağmen medyaya yeni yansıyan olayın sorumluları yaptırımsız kalmıştır. ki bu da vicdanları sızlatmaktadır. 

halen görev başında olan belediye yetkilileri ve barınak işçileri benzer vahim olayların gerçekleşmesine sebebiyet vermeye devam edeceklerdir kuvvetle muhtemel.
ilaveten samsun'da ikamet eden hayvan haklarına duyarlı arkadaşlara bu barınağa bizzat giderek mama götürüp dağıtmasını ve barınağın son durumu hakkında bilgi edinmemiz için güncel görüntülerini çekmesini önermekteyim.

imza kampanyası linki: http://www.turseng.com/...rkopru-hayvan-barinagi.html
formu ad, soyad ve şehir ekleyerek gönderin.


                                              ***
(bkz: vezirköprü barınağındaki vahşete dair şikayet)

http://www.turseng.com/...rkopru-hayvan-barinagi.html - şikayet dilekçesine katılım için imza kampanyası linki. sitede yer alan formu doldurmak suretiyle şikayet dilekçesine site üzerinden otomatik olarak katılım mümkün.