ARA

fatih camii kedilerine yardım kampanyasıfatih camiine sıklıkla gidilerek bu canlara yardım edilmesini, bu hale gelmeden göz enfeksiyonlarının damla ve çay pansumayıla iyileştirilmesini önermekteyim. 
  • bir süre önce hakkında yazarak hayvan haklarına duyarlı herkese mutlaka katılım göstermesini önermiş olduğum etkinlik.
  •  linkteki resim ve fatih camii gönüllüsünün yazdığı açıklamadan avludaki kedi canların durumlarının daha da kötüye gittiği, damla ve çay gibi antiseptiklerle tedavi edilmesi mümkün olan hafif göz enfeksiyonundan yeterli gönüllü bulunmadığı ve yeteri kadar ilgilenilmediği için apseli yaralara dönüşmüş olduğu açıkça görülmektedir. 
  • halihazırda fatih camii avlusundan kliniklere alınmış bulunan çok sayıda kedi can mevcut. bu canların tedavileri için katkıda bulunulmasını önermekteyim yine duyarlı herkese. 
  • ilaveten sözlük yazar veya okurları arasında veteriner kliniği bulunan, sosyal sorumluluk olarak hayvan haklarını benimsemiş bulunan veteriner hekimlere de bu canların tedavilerini gönüllü surette yapmalarını önermekte ve bu tür bir davranışın hayvan hakları adına son derece olumlu ve verimli bir adım olacağını belirtmekteyim.

  • uyarı: linkte yer alan kedi cana ilişkin resimler oldukça üzücü olup, hassas yapıda olan şahısların bakmamasının daha uygun olacağını eklemekteyim.