ARA

TAVŞAN YUVA ARIYOR - İSTANBUL - ÖNEMLİ / ÖNCELİKLİ

TAVŞAN YUVA ARIYOR - İSTANBUL - ÖNEMLİ/ÖNCELİKLİ

Türü:
TAVŞAN
Öncelik sebebi:                                          barınağa bırakılacak olması
Yaşı:
3-4 AYLIK
Cinsiyeti:
ERKEK
Ülke/Şehir:
ESENLER / İSTANBUL
Sahiplendirenin iletişim bilgileri:
 Tel no: 
 email: 

Sahiplendirilen hayvanın hikayesi: (Sahiplendirene aittir):
 "kötü şartlarda bir süre bakılmaya çalışılan daha sonrasında oradan kurtarılan 3-4 aylık dişi tavşan için çok acil kalıcı yuva aranmaktadır.Yer bulunamadığı takdirde barınağa bırakılacaktır."
Resim ve video gibi görselleri: 

BİLGİLENDİRME:
tavşan sahiplendirmesi ile ilgili kendi yazımdan alıntıdır. 
"tavşanları seven, vicdan, sorumluluk, bilinç, hayvan sevgisi, terk etmenin tüm canlılara aynı acıyı verdiğinin farkında olacak kadar aklı bulunan insanların bu canı sahiplenmesini önermekteyim.
ilan sahibine de bir uyarı: çok dikkatli bir şekilde sahiplendirmesi gerekir. zira tavşan sevgisi bulunmayan embesil yaratıklar kötüniyetli olarak canı alma çabası içine girebilirler. hiç bir şekilde sahiplendiremezse, yine de başından savmak için rastgele önüne gelen embesile vermesin kesinlikle bu balcanı, en azından hayvanat bahçesi veya petshop'a götürüp bıraksın. sokağa, ormana v.s. da atmasın canı, zira bu canlar evde yaşamaya alışkındırlar, dışarıda geçirdikleri ilk gecede yaşamlarını kaybederler.
bir hevesle alınıp terk edilen tavşanları güya "sahiplenerek" üretme, deney/et olarak kullanma kadar aşağılık eylemler içine giren allah (c.c.) ın her türlü lanet ve gazabının üzerlerine olmasını dilediğim insan lekeleri de mevcuttur. tavşan sahiplendirirken bu hususlara da dikkat edilmesi gerekmektedir. çok dikkatlice ve sahiplendirme formu kullanarak sahiplendirme yapılması yine diğer önerilerim arasındadır.
bu tür teşvik ettiğim ücretsiz sahiplendirmeler için sahiplendirme formunu hazırlamış bulunmaktayım, bu entry'de bulunan form kopyalanarak ilgili boşluklar doldurulup hem sahiplenen, hem sahiplendiren tarafından imzalanıp hukuki geçerlilik kazanmakta, bu yönüyle sahiplendirilen canların haklarının korunmasını sağlamaktadır."
- mutlaka tüm canları bu yazmış olduğum formla sahiplendirin. 
*******
TAVŞAN/ HAMSTER/ BALIK/ KUŞ/ İGUANA/ KAPLUMBAĞA/ CAVİA ve ENGELLİ/ TERK EDİLMİŞ/ YAŞLI CANLARLA İLGİLİ İLANLAR, SİTEDEKİ İLAN FORMU DOLDURULMAK SURETİYLE, SİTE ÜZERİNDEN OTOMATİK OLARAK GÖNDERİLEBİLİR. BU SİTE SAHİPLENMEDE ÖNEMLİ/ÖNCELİKLİ DURUMDA BULUNAN CANLARA AİTTİR.