Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

tavşan

 görmemle birlikte, bu cana yönelik zaafımın ve hassasiyetimin bulunması hasebiyle, her olumsuzlukta olduğu gibi, bu sefer de çok fazla etkilenip, adeta ruhumun çekildiğini hissetmeme sebep olan zavallı can.

hayvanlarını terk edenlerden nefret ediyorum, ancak tavşan gibi hassas, eve alıştıktan sonra doğal yaşama bırakılması imkansız (aynen ev kedilerinin sokakta yaşayamaması gibi) ve sahiplendirilmesi çok zor olan canları terk edenleri gerçek anlamda yok etmek istiyorum.
a embesil, a beyinsiz, terk edeceksen, ne diye aldın tavşanı?

bu can için canbul'da da hemen ilan açtım, zira google arama ile tavşan sahiplenmek isteyenler ulaşıyor yoğun şekilde siteye.
inşallah, bir an önce güvenli ve mutlu olacağı bir yuva bulur. evi müsait olan, kedisi bulunmayan (köpek olur), canı asla terk etmeyecek gerçek hayvanseverlerin bu kötü koşullarda bulunan ve yuva bulmazsa, mutlak ölüme - barınağa terk edileceği belirtilen tavşan canı sahiplenmesini öneririm.

detaylar ve tavşan sahiplenme ile ilgili bilgilendirme yer alıyor.

ek: tavşan sahiplendirme ilanlarına nerede denk gelirseniz gelin, ya sözlükte ilgili başlıklarda yada doğrudan canbul'a göndererek daha geniş çevreye ulaştırılmasının ve bu canların sahiplenme olasılıklarının artırılmasının sağlanması gerektiğini, önemine binaen vurgulayarak belirtirim. sitede hazır form mevcut. 2 dk.da doldurarak sahiplendirme ilanlarını site üzerinden otomatik olarak göndermek mümkün veya tavşan sahiplendirme ile ilgili ilan linki doğrudan emaile gönderilebilir.