Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

unutulmaz filmler - earthlings belgeseli

earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve çalışmalarını ve oyunculuğunu pek takdir ettiğim joaquin phoenix seslendirmesi ve türkçe altyazılı olarak alttaki linkte izlenebilir. kendisi ayrıca peta sözcüsü ve peta videolarının seslendirmecisidir.  earthlings afişlerinde kendisinin yüzü kullanılmaktadır. bkz: üstte.
en etkili ve en iyi hayvan hakları belgeseli olan earthlings'in alt yazılı versiyonuna yer vererek takdirlerimi kazanmış site. diğer çok sayıda bilinçlendirici hayvan hakları belgeseli ve peta video'larını yine altyazılı olarak yayınlamasını, böylece hayvan haklarına yönelik önemli katkıda bulunmasını önermekteyim site sahiplerine. earthlings belgeselinin alt yazılı versiyonunun linki.

bu arada blog'da ingilizce versiyonunu youtube videosu olarak yayınlamaktayım bu belgeselin. ancak çok sayıda soru geliyordu türkçe alt yazılı veya dublajlı olarak nerede izlenebileceğine dair, araştırmış pek bulamamıştım türkçesini. artık bu linki blog'da belirteceğim türkçe izlemek isteyenler rahatlıkla ulaşıp izlesin diye. tüm blog, site, forum sahip ve kullanıcılarına da bu linki yaymalarını önermekteyim.

ilaveten ingilizceyi çeviri yapacak düzeyde bilen hayvan hakları savunucuları yukarıda belirttiğim belgesel ve peta video'larını kendileri çevirerek link verirse pek makbule geçer, hayvan haklarına yönelik amacauygun bir adım olur.