Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

TAVŞAN

bu muhteşem yaratılışlı, olağanüstü sevimlilikteki tavşan canı asla terk etmeyecek olan gerçek insanlar bir an önce sahiplensin
cins olduğu belirtilen birisinin daha yuva aramakta olduğu can.
 tavşanlara yönelik sevgim, hassasiyetim ve zaafım nedeniyle tavşan sahiplendirme ilanlarına özel önem vermekteyim. linkteki can da yine terk edilen bir can olup, bir an önce yuva bulması gerekmektedir. evinde kedisi olmayan, evini, bir odasını, en kötü ihtimalle kapalı balkonunu tavşan canla paylaşmak isteyenler bu canı sahiplenebilir. asla kafes veya açık balkonda bakmayınız. müstakil eve ait bahçenin de güvenilir olmadığını bir süre önce almış olduğum üzücü bir bilgi ile öğrenmiş bulunmaktayım. detaylarını yazmayacağım bu bilgiye göre bahçede bakılmakta olan 3 tavşan can çok acı bir şekilde yaşamlarını kaybetmişlerdir. bu nedenle kasır gibi korunaklı olmadığı sürece tavşancanların kedi ve köpeklere göre tehlikelere daha açık olması ve kendisini savunamaması nedeniyle bahçede bakılmaması gerektiğini düşünmekteyim.
özetle, bu tatlı tavşan cana güvenilir ve şefkatli bir yuva sunabilecek olanlar canı sahiplensin.


 ek: cins veya cins olmayan onlarca tavşan sahiplendirme ilanı mevcut sitede. arama kısmına "tavşan" yazmak veya tavşan ilanları sayfasından bakmak suretiyle bu ilanlara ulaşılabilir. asla pet shop'tan tavşan satın almayın, sitedeki onlarca yuva bekleyen tavşanları sahiplenin veya sahiplenilmelerine vesile olun çevrenize anlatmak yada ilanları paylaşmak, geniş çevrelere yaymak suretiyle.