Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

ankara yenimahalle'de gerçekleşen köpek katliamı

zehirlenerek yaşamını kaybeden köpeklerde yapılan otopsi işlemi sonucunda striknin isimli zehrin kullanılmış olduğu tespit edilen, bir diğer ifadeyle doğrudan sokak canlarını ortadan kaldırmayı hedeflediği apaçık ortada olan, son derece etkin zehirle yapılan katliam. 

yenimahalle belediyesi chp'li bir belediye olup, diğer chp'li belediye olan çankaya ile hayvan hakları ihlallerinde kıyasıya yarışır, muhtemelen de birinciliğe oturur. 
zira çankaya belediyesi bünyesindeki mühye hayvan barınağında sürekli yaşanan açlık nedeniyle köpeklerin birbirini parçalayarak yemesi olayı söz konusu olmaktadır. yenimahalle belediyesinde ise yakinen bildiğim, tanık olduğum onlarca hayvan hakları ihlali mevcuttur. 
ak parti belediyesi olan keçiören'in de bu iki belediyeden geri kalır yanı yok, hayvan hakları ihlalleri söz konusu olduğunda. bu belediye de yine sürekli yaşanan köpek katliamları ile bilinmektedir. (bkz: ankara keçiören'de gerçekleşen köpek katliamı)

hayvan hakları ihlalleri, hayvan hakları söz konusu olduğunda siyasetten soyutlanmak, ideolojik davranmamak, hayvan hakları ihlali uzmanı belediyelere aynı partiden aynı yöneticileri seçmemek gerek dürüstlük ve amacauygunluk adına.

yenimahalle belediye başkanı fethi yaşar - yenimahalle sözümona sosyal ve "hayvan hakları duyarlılığına sahip" bir parti olduğunu iddia eden chp belediyesidir.
twitter adresi budur: https://twitter.com/fethiyasar buradan kendisine tepki gösterebilir, hesap sorabilir, twitter hesabı olan şahıslar.