Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

#pedofiliyesavaşaçtık / pedofiliye savaş açtık / #zoofiliyesavaşaçtık / zoofiliye savaş açtık

şerafettin şenol adlı zoofilin tecavüz ettiği ayşa köpek. bu aşağılık adama hapis cezası müeyyidesi uygulandı cezai yargılama sonucunda. sitede ayşa diye aratıldığında canla ilgili detaylara ulaşılabilir.
****

eksik bir savaştır. 
zira, pedofilinin temelinde zoofili yatar. (bkz: her zoofilin potansiyel pedofil olması)
bu nedenle sosyal ağlarda, sitelerde, forumlarda, reel yaşamda, özetle denk gelinen her yerde zoofillerle ve zoofiliyle de mücadele edilmesi, pedofiliye/pedofillere yaptırım uygulanması için izlenen yolların bu yaratıklar için de izlenmesi gerekmektedir.
#zoofiliyesavaşaçtık tag'inin de eklenmesi gerektiğini, önemine binaen vurgularım.

ek: (bkz: hayvanlara eziyet edenlerin artması/@tsirkul)


*****
 ek: pedofili içerikli sayfa, forum ve siteleri tespit edip şikayet ederken, denk gelinen zoofili içerikli paylaşımları da şikayet etmeyi ihmal etmemek gerek hayvan haklarının korunması, zavallı savunmasız canların kurtarılmasına vesile olunması bakımından. 
2. bkz.daki entry'de de belirttiğim üzere özellikle müstehcen sitelerde denk gelinen veya özellikle bu amaçla araştırma yapılırken tespit edilen çocuk tecavüzü video ve görsellerini entry'de belirtilen şekilde şikayet ederken, hayvan tecavüzüne dair video ve görseller de aynı yöntemle "müstehcen" şıkkı işaretlenmek suretiyle şikayet edilmeli.