Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

ÜCRETSİZ PET NAKİL HİZMETİ

yaratılmış istisnasız en mükemmel canlı - TAVŞAN. tavşan sevgimi izah edecek kelime bulmam imkansız. sadece resimlerine bile bakarken kalbim titriyor, gözlerim doluyor şefkatten ve sevgiden diyeyim, kafi.
*****
bulunduğu şehrin/ülkenin dışında yuva bulan veya tedavi için gönderilmesi gereken canların ilgili güzergahlarda seyahat edecekler tarafından gönüllü-ücretsiz surette taşınması şeklinde gerçekleşecek olan, hayvan hakları adına son derece amacauygun ve verimli bir çalışma.

buna göre, sözlük yazarları veya yakınlarının bir şehirden diğerine veya bir ülkeden diğer ülkeye kendi aracı veya uçakla seyahat edecek olması durumunda, ilgili bilgiler bu başlık altına eklenecek, gönüllü sahiplendirme ile uğraşan sözlük yazar veya okurları ihtiyaca göre bu ilanlara dönüş yapacaktır. tüm gönüllü taşıma ilanlarının bu başlık altında toplanması, gönüllü sahiplendirme ile uğraşan, farklı şehir ve ülkelere sahiplendirme yapan, ancak pet nakil hizmeti bedellerinin oldukça yüksek olması hasebiyle karşılayamadığından çoğu zaman söz konusu sahiplendirme işlemini sonuçlandıramayan, hayvan haklarına duyarlı şahıslar tarafından takip edilen bir başvuru kaynağı olacaktır.

bilgiler bu şekilde eklenecektir:
güzergah: mevcut şehir/ülke - gidilecek olan şehir/ülke
iletişim: tel no:/email:
taşınabilecek maksimum hayvan sayısı:

ek: bu ilanlara dönüş yaparak sahiplendirilecek/tedavi için gönderilecek hayvanı teslim ederken, mutlaka teslim edilen/ücretsiz nakli gerçekleştiren şahsın ad, soyad, sabit no, araç plaka no gibi önemli bilgilerinin alınması gerekmektedir gönderen şahıs tarafından. yine gönüllü nakil hizmetini sunacak şahıs da hem hayvanı gönderen şahsın, hem de hayvanı teslim edeceği şahsın kimlik, iletişim, adres bilgilerini alır.

ilk gönüllü nakil gereksinimi ilanını eklemekteyim: 
bu can hem denge engelli, hem de kısmi görme engelli bir can olup, istanbul'da bulunmaktadır. bodrum'a yuvalandırılmak istenmektedir ilan sahibi tarafından. istanbul'dan bodrum'a kendi aracı ile seyahat edecek olup, bu canı gönüllü surette taşıyabilecek hayvan haklarına duyarlı şahıslara ilandaki iletişim bilgilerinden ilan sahibi şahısla bağlantıya geçmesini önermekteyim.