Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

CANBUL - ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANLARI

TERK ETMEYİN, KAFESTE TUTMAYIN

TAVŞAN/ HAMSTER/ BALIK/ KUŞ/ İGUANA/ KAPLUMBAĞA/CAVİA ve ENGELLİ/ TERK EDİLMİŞ/ YAŞLI CANLARLA İLGİLİ İLANLAR turseng@gmail.com EMAİL ADRESİNE GÖNDERİLEBİLİR. BU BÖLÜM SAHİPLENMEDE ÖNEMLİ/ÖNCELİKLİ DURUMDA BULUNAN CANLARA AİTTİR.
BOYUNLARI BÜKÜK KALMASIN
petshop ve üretim çiftliklerinden mal satın alır gibi can satın almaya karşı olup, sokak ve barınaklardan candostu edinmeyi destekliyor olmam hasebiyle, ücretsiz sahiplendirme ilanlarına özel olarak hayvan bu bölümü açmış bulundum.
canbul - ücretsiz sahiplendirme platformu ekşi sözlük'te earthlings ve tsirkul nick'leriyle yazmakta olan hayvan hakları savunucusu hukukçuya ait hayvan hakları blogu - www.turseng.com'un  bir bölümüdür.
özellikle, sahiplenmede görme/fiziksel engelli canlarla, kedi ve köpekler kadar önem verilmeyen, tam da bu nedenle ve de genel olarak çok sevip değer verdiğim - tavşan, hamster, kuş, iguana, kaplumbağa, balık, cavia v.s. türü canların ilanlarına özel hassasiyetim nedeniyle önem ve öncelik vermekte, bu canların ivedilikle sahiplenmesini desteklemekteyim.
TERK EDİLDİKLERİ İÇİN İNTİHAR ETMESİNLER