Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

YUVA ARAYAN TAVŞAN - İSTANBUL


YER: istanbul, İLETİŞİM: 
bu 9 aylık tavşan can şu an yanında kaldığı şahıs yurtdışına taşınacağı için güvenilir, şefkat, ilgi ve sevgi bulabileceği,ömürlük bir yuva aramaktadır. bu tavşan cana bir ömür boyu bakabilecek, gerçek hayvanseverlerin canı sahiplenmesini önermekteyim. asla petshop'lardan satın almayın, bu can gibi terk edilen, sahiplendirilen, bir şekilde yuvasız kalıp, acilen sıcak yuva arayan canları ücretsiz olarak sahiplenin. 

ek: bilindiği üzere tavşanlara karşı zaafım mevcut, tavşanlar hayvan hakları önem ve hassasiyet skalamda ilk sırada yer almaktadırlar. bu nedenle tavşanlarla ilgili her türlü bilgi/ihbar/yardım/tedavi/nakil/sahiplendirme gibi hususlarda tarafımla mutlaka irtibata geçilsin. herhalükarda hem duyurulması, hem önerilerde bulunup yol gösterilmesi, hem de doğrudan yardım edilmesi yönünde destek veririm. 
bunun dışında sitede tavşan diye aratılması halinde onlarca tavşan konulu yazıma ulaşılabilir, tavşanlar hakkında bilgi edinilebilir. tavşan bakımı/hastalıkları/davranışları/beslenmesine dair çok sayıda detaylı yazım mevcut sitede. buna rağmen tavşanlar hakkında aranılan bilgiye ulaşılamaması halinde, tarafımla irtibata geçilerek bilgi edinilebilir.