Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

BARINAKTA BACAĞI KIRIK YAVRU TAVŞAN - YUVA VE TEDAVİ ARIYOR

"Henüz RM'deki diğer engelli tavşana çözüm bulamamışken bu defa da yavru bir tavşan geldi.. Arka ayağında kırık var.. Ne yapacağımızı bilmiyoruz... Çözüm arıyoruz!! Bir hayvan sever arkadaşımızın bu bebeğin sorumluluğunu almasını rica ediyoruz...
İstanbul / Avrupa yakası"
ilan metni ilan sahibine aittir.
bu yavru tavşan dün itibariyle barınağa getirilmiş, kurtarılmış bir can. bacağı kırık. bu yavru tavşanı sahiplenerek tedavisini yaptıracak olan gerçek hayvanseverler, ilan sahibi ile irtibat kursun yukarıdaki tel ve email aracılığıyla. 


not: ilan metninde sözü edilen arka iki bacağı hareketsiz, fiziksel engelli tavşanın ilanı da bu linkte: http://www.turseng.com/2014/03/barinaga-terk-edilen-yuva-arayan.html bu can da yine barınağa terk edilen engelli bir can olup, ivedilikle yerleştirileceği güvenilir bir yuva aramaktadır. ENGELLİ CANLAR SAHİPLENMEDE ÖNCELİKLİDİR! EVİNDE ENGELLİ BİR CANA YER VERMEYEN HAYVANSEVERLERİN SAMİMİYETİNDEN ŞÜPHE EDERİM. EVİNİZDE BAKTIĞINIZ CANLAR ENGELSİZSE, SORUMLU BİR HAYVANSEVER OLARAK DAVRANIN VE BU ENGELLİ CANI SAHİPLENİN!