Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

cem boyner


sözlükte bu şahsın eylemlere verdiği destekle ilgili hayvan haklarını umursamaz, bu varlığın hayvan katili olduğunu görmezden gelerek ideolojik saplantı ile davrananlar olduğunu farkedince yazdım bu entry'yi. her zaman belirttiğim gibi bu tür hayvan hakları ihlallerini her daim gündemde tutmak, sürekli hatırlatnak gerek ki, bunun gibi hayvan düşmanları - her dönmin insanları - siyasi duruştan yoksunlar faydalanmasın çeşitli değişkenlerden.

şahsım için her daim bufalonun kalbine 5 kurşun sıktım şeklinde bulunduğu beyanı ile ve bir hayvanın canını almak gibi bir hayvan hakları ihlali ile övünen hayvan düşmanı ve hayvan katili olarak kalacak şahıs.
özellikle hayvan hakları söz konusu olduğunda her zaman belirttiğim gibi ideolojik davranmaktan kaçınmak, siyasi görüşleri yaşam hakkına yeğlememek gerekmektedir.
şahsen bu avcıya ait hiçbir kurumdan alışveriş yapmamakta, çevremi de uyarmakta, hem sözlük, hem de blog üzerinden bilinçlendirme çalışmaları yaparak harcadıkları paranın nereye gideceğine dair hassasiyetleri bulunanları bilgilendirmekteyim.
hayvan hakları savunucuları olarak bu avcının safarilerde zavallı canların canını, mutlu bir şekilde almasına sebep olmamak, bu canlara atacağı ve sayıları ile pek övündüğü kurşunları satın almamak gerekmektedir.


(bkz: cem boyner/@earthlings)
(bkz: bufalonun kaline 5 kurşun sıktım/@earthlings)
(bkz: bufalonun kalbine 5 kurşun sıkan avcıya ait kurum)