Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

HAMSTER

yuva aramakta olan can. http://www.turseng.com/p/canbul-ucretsiz-sahiplendirme-ilanlari.html İLAN 10
hamster bakımından anlayan, zaten kısa olan ömürlerini onlarca ev değiştirerek tüketmelerini adil ve hakkaniyetli bulmayan, özetle bir daha asla terk etmeyecek olanlar sahiplensin. ömürleri ortalama 3 yıldır hamstercanların.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BLOGLA İLGİLİ BİLGİ: bir süredir meslek/özel/sosyal v.s. alanlardaki yoğunluk nedeniyle makale ve yazılara az zaman ayırmaktaydım. ancak dengelemeye karar verdim ve yaklaşık 32 hayvan haklarına yönelik genel bilgilendirme/bilinçlendirme nitelikli yazı ve makale, 4 form dilekçe programım dahilinde tarafımdan yazılmak üzere beklemekteler. yaptığım plana göre tüm bu konu ve dilekçeler bitince uzmanlık alanım olan, çok sevdiğim tavşanlar konusunda ağırlıklı olarak bilgi vermeye başlayacaktım. son gelişmelere göre, tavşanlar hakkında çok az bilgi bulunması, tavşanseverlerin son derece az olması ve diğer bir çok nedenle planımı değiştirim. özetle, tavşanlar hakkında yoğun bir şekilde yazmaya başlamadan önce tüm konu ve dilekçelerin bitmesini beklemeyeceğim, bilakis bu iki hususu birlikte ilerleteceğim. buna göre bir genel konu, bir tavşan şeklinde devam edeceğim bilinçlendirme çalışmalarıma inşallah.