Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

KISIRLAŞTIRMA DESTEĞİ ÇAĞRISI - ANKARA - ÖNEMLİ/ÖNCELİKLİ

KISIRLAŞTIRMA DESTEĞİ TALEBİ
SEHIRANKARA

ACIKLAMA
Sokak kedilerinin kısırlaştırılması ve beslenmesi ile uğraşan bir hayvanseverim. Bir kaç gün önce beslemedeyken aniden 30-40 civarında, çoğu yetişkin kedinin bulunduğu bir bahçe karşıma çıktı. Evin sahibi teyze yaşlıca bir kadın, maddi olanakları pek fazla değil. Bu nedenle bahçesindeki kedileri besliyor, ama kısırlaştırma işlemlerini yapamıyor. Bu teyzenin kedilerini kısırlaştırma görevini üstlendim tek başıma. Bu kedileri ikişer, üçer veterinere götürerek kısırlaştıracağım. Kısırlaştırma işleminden sonra hemen alıp teyzeye teslim edeceğim. Tüm kedilerin kısırlaştırma ücretlerini tek başıma karşılayacağım için çok uygun fiyata kısırlaştırma yapacak, sosyal sorumluluk sahibi bir kaç veteriner aramaktayım. Her kedinin kısırlaştırılması için verebileceğim maks. tutar - 50 TL'dir. Pansiyon hizmeti almayacağım, teyze kendisi bakacak. Veteriner bir tek kısırlaştırma yapacak.
İlanımı yayınlayarak destek vermenizi rica ediyorum.


  • Sokak kedilerini 50 TL'den kısırlaştıracak veterinerler veya böyle veterinerleri şahsen tanıyıp bilenler benimle iletişime geçerse sevinirim.


GORSEL-

not: kısırlaştırmaya özel önem veren bir hayvan hakları savunucusu olarak, bu çok sayıda sokak kedisinin daha fazla üreyip sokaklarda feci şekilde yaşamlarını kaybetmemesi için, sosyal sorumluluk sahibi, sokak hayvanlarına duyarlı vet.lerin ilan sahibi fatih bey'le irtibata geçerek belirttiği fiyattan veya ücretsiz kısırlaştırma hizmeti sunmasını önermekteyim. 
fatih bey'e sokak kedilerini kısırlaştırma sürecinde destek verecek veteriner hekimlerin isimlerini ve kaç kediyi bu proje kapsamında kısırlaştırdıklarını blog'da belirterek takdir edeceğim.