Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

TAVŞAN ("HAYVANSEVER"LERDEKİ KEDİ/KÖPEK FETİŞİZMİ)

ENGELLİ VE BARINAĞA TERK EDİLMİŞ TAVŞAN YUVA ARIYOR - İSTANBUL. KEDİ KÖPEK FETİŞİSTİ OLMAYAN HAYVANSEVERLERE DUYURULUR!!!
bir süre önce fiziksel engelli olup barınağa terk edilen birisinin yuva aramakta olduğunu belirttiğim can. bu tavşancanın kedilerin kısırlaştırılıncaya kadar, köpeklerin genelde ebediyen kaldıkları barınakta bu haliyle yaşayamayacağı, bir an önce barınaktan eve çıkarılması gerektiği apaçık ortadayken, kedi köpek fetişisti hayvanseverler yüzünden halen çıkarılmamış, bu barınağa mutlak ölümle tanışmak üzere tıkılıp kalmıştır. bu canın yerinde kedi veya köpek olsaydı, şu anda yardım kampanyaları başlatmış, dört bir kolda sosyal ağlarda ""yardımseverlik" yarışına girişilmişti. 

http://www.turseng.com/...erk-edilen-yuva-arayan.html - yuva arayan tavşan bu. kedi köpek değil, tavşan!!! İLAN LİNKİ BU. DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!
milyonlarca insanın yaşadığı istanbul'da bu cana evini açabilecek bir hayvansever bulunmaması, tüm sanal dünya hayvanseverlerine mesafeli yaklaşıp irtibat kurmuyor olmama çok yerinde ve anlamlı bir delil oldu şahsım için. bu cana istanbul hayvanseverlerinin kedi/köpek saplantısı yüzünden sahip çıkılmaması nedeniyle ta ankara'ya mı getirteyim zaten felçli ve halsiz hayvana yol eziyeti çektirerek? 

tüm sanal hayvanseverler hakkında olumsuz düşüncedeyim. daha önce entry'ler içinde hayvan haklarına yönelik irtibat kurmak isteyenler için emailimi vermekteydim. ancak bu tavşancan olayı yüzünden fikrimi değiştirdim. tek bir sanal hayvanseverle dahi hiç bir şekilde görüşmek istemiyorum ne buradan, ne blog, ne de email yoluyla.