Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

ÜCRETSİZ PET NAKİL İLANI - İSTANBUL=> ANKARA

"RM'deki, biri engelli biri kırıklı olan 2 tavşanımızı tedavileri için Ankara'ya ulaştırmamız gerekiyor.. İstanbul'dan Ankara'ya nakili sağlayabilecek olan gönüllü bir arkadaşımız olur mu? Vakit kaybetmeden ulaşmalarını istiyoruz... daha önce yuva ve tedavi için ilanlarını yayınlamış olduğum bu iki tavşancanın ankara'da tedavi edileceği haberi geldi. http://www.turseng.com/2014/03/barinakta-bacagi-kirik-yavru-tavsan.html ve http://www.turseng.com/2014/03/barinaga-terk-edilen-yuva-arayan.html bu linklerde ilanlar.
ankara'dan bir dernek bu canları tedavi ettirip, korumaevinde barındırmayı üstlendi. şimdi bir an önce istanbul'dan ankara'ya ücretsiz - gönüllü pet nakil desteği ile getirilmeleri gerekmektedir. istanbul'dan ankara'ya bu iki canı en kısa sürede aracıyla getirebilecek olanlar ilan sahibi ile irtibat kursun. bacağı kırıklı yavru tavşanın bir kaç gündür bu halde beklediği gözönüne alındığında, çektiği acının bir an önce bitmesi ve tedavisine başlanması için acele edilmesi gerektiği ortaya çıkmaktadır.
önemli: ilan şahsıma ait olmayıp, ilan sahibi ile irtibat kurulması gerekmektedir. ben sadece yayınlamaktayım bana iletilen bu ilanı.