Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

ENGELLİ YAVRU TAVŞAN İÇİN GÖNÜLLÜ NAKİL - GEBZE - ANKARA


bu email bana az önce iletildi. altta tavşanın candostunun tedavi ile ilgili açıklaması ve gönüllü nakil için yaptığı çağrı mevcut. özetle, bu can halihazırda gebze'de ancak tavşandan anlayan bir vet. bulunmadığı için ankara'ya gelecek. ankara'da tedavi edilecek, bu nedenle bir an önce, yşamını kaybetmeden gelip tedaviye başlaması için gönüllü pet nakil aranmaktadır.

GEBZE - ANKARA GÜZERGAHINDA SEYAHAT EDECEK OLANLAR VEYA BÖYLE BİRİLERİNİ BİLENLER BU İLANDAKİ NO.DAN İLAN SAHİBİ İLE İRTİBATA GEÇSİN, BU CANI ANKARA'YA ULAŞTIRSIN! 
bu can ankara'ya tedavi için gelecek. gönüllü pet nakil aranmaktadır. 
alttaki ilan metni ilan sahibine aittir!

"İLK ZAMANLAR İNCİNMİŞ DİYEREK 3 KERE VETERİNERE GÖTÜRDÜK 2 KERE İĞNE YAPILDI VİTAMİN VERİLDİ. İYİLEŞİR DENDİ FAKAT GÖTÜRDÜĞÜMÜZ VETERİNER TAVŞANLARDAN ZİYADE KEDİ VE KÖPEKLERDEN ANLAYAN BİR VETERİNERDİ.
DAHA SONRA TEKRAR GÖTÜRDÜĞÜMÜZDE DÜZELMEZ DENİLDİ. 
AYAĞA KALKAMADIĞI İÇİN DE SÜREKLİ SAĞ ÖN AYAĞI GERİYE DOĞRU AÇILMAYA BAŞLADI YANİ YAPISI BOZULDU DESTEKLEMEYE ÇALIŞIYORUM AMA OLMUYOR.
DURUMU ACİL. LÜTFEN YARDIMCI OLUN. 

TEDAVİSİ İÇİN ANKARA'DA YARDIM BULUNDU FAKAT GEBZE'DEN ANKARA'YA NAKİL OLMASI GEREKİYOR.ONU GÖTÜREBİLECEK CAN DOSTU BİRİLERİ VAR MI? DURUMU ACİL....."

GEBZE / ÇAYIROVA

 İLETİŞİM: BULUNDUĞU İLETİLDİ.