HAYVAN HAKLARI SAVUNUCUSU BİR RESSAM - RESAD

ZARİF KADIN
Hayvan hakları savunucusu değerli Ressam Resad'ın eserleri ve sosyal sorumluluk çalışmalarına yönelik bilgilendirme.

"RESSAM RESAD küçük yaşlardan itibaren resim sanatına ilgi ve sevgi göstermiş, çok sayıda başarılı çalışmaya imza atmış, yarışma ve sergilere katılmış, kendi bireysel sergilerini açmıştır.
Bu sitede ressamın hemen her alanda gerçekleştirdiği çalışmalarına ulaşmak mümkün.
Ressamın sitede yayınlanan eserlerini satın almak, resim yaptırma taleplerini kendisine iletmek mümkün.
iletişim: ressamresad@gmail.com 
                                                           
SİBİRYA'DA KIŞ

Ressam Resad sosyal sorumluluğu olan hayvan hakları için çalışmakta, hayvan haklarının iyileştirilmesine çeşitli çalışmalarla katkı sağlamaktadır. Ressamın eserleri arasında toplumu hayvan haklarına yönelik bilinçlendirmek amacıyla çok sayıda hayvan hakları ihlaline dair yağlıboya tablolar bulunmaktadır. 
Bunun dışında, ressam eserlerinin satışından elde edilen gelirin bir kısmını sahipsiz ve kurtarılmış bulunan hayvanların beslenmesi/tedavisi/kısırlaştırılması/kurtarılması amacıyla kullanmaktadır.
Ressam hayvan haklarına yönelik düzenlenen tüm eylemlere katılmakta, bu yönüyle hayvan hakları mücadelesine doğrudan destek vermektedir.
Ressam hayvan hakları savunucusu bir aktivist olup, bir taraftan hayvan haklarının gelişmesi için çalışırken, diğer taraftan gerçekleşen her türlü hayvan hakları ihlaline karşı mücadele etmektedir.
  Ressamın sergileri, yeni eserleri ve sosyal sorumlulukla ilgili çalışmaları bu siteden takip edilebilir. http://ressamresad.blogspot.com.tr "
                      
VAZODA LALELER
                              RESSAMIN DİĞER ESERLERİ BU SİTEDE GÖRÜLEBİLİR: 
                                                             RESSAM RESAD - siteye gitmek için linke tıklayın.