Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

tavşan ve yaşlandığı için terk edilen köpek
 ilki bu, görseli ve iletişim bilgisi bulunmamakta, eklenmesini öneririm, böylece daha kolay ve daha geniş çevreye yayılabilir ilan, böylece daha hızlı yuva bulabilir yavrucak.

 ikincisi de bu. görseli var, iletişim no. yok. sahiplendirme ilanlarına mutlaka görsel, iletişim no, detaylı açıklama eklenmeli, bu husus ihmal edilmemeli.

tavşan sahiplenmek isteyenler, çok iyi bakacağından emin olup, 2. kez terk edilme travması yaşatmayacak gerçek hayvanseverler bu canları sahiplensin. sahiplenmeyecekseniz de çevrenize, sosyal ağlara v.s. yayın bu ilanları ki, bir an önce yuva bulsun bu canlar."17 yaşına gelip, görme/duyma/yürüme zorluğu yaşayınca, o güne kadar yaşamını paylaştığı şahıs tarafından bir otoparka terk edilen, bir zamanlar büyük bir şevkle petshop/üretim çiftliği/hayvan satışı yapan meslek etiğinden yoksun veterinerlere ait veteriner klinikleri gibi kan emici merkezlerden satın alınan, şimdi ise ömrünün sonunda acımasızca yalnız bırakılan, yuva (ev/bahçe) arayan yaşlı canın maruz kaldığı vefasızlık/merhametsizlik. yuva verebilecekler ten ulaşabilirler."