Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

TAVŞAN

üreticiler bu zavallı canı daracık, kendi boyutlarındaki ufacık bir kutuda mahsur tutarak üretiyor, yavruları daha gözleri açılmadan anne sütünden mahrum bırakıp petshop'lara satıyor, petshop'lardan da bilinçsiz insanlara satılıyor. petshop'lardan can satın alarak bu canın işkencesinin sürmesine yardımcı oluyorsunuz. not: resim sahibinden.com ilanlarından alınmıştır.
cins olanlarının sürekli üretilerek aynen kedi köpek gibi fahiş fiyatlara satılması hasebiyle hayvan deneyleri, et endüstrisi, angora yünü üretimi, av, kürk v.s. bilumum onlarca alanda sömürülmesinin yanısıra bir de üretim alanında istismar edilen zavallı can.ANKARA'DA BİR TAVŞANA YÖNELİK VAHŞETLE İLGİLİ ÖN BİLGİ
yakın bir zamanda ankara etimesgut'ta gerçekleşen, ancak elbette "hayvansever" olarak isimlendirilmesine rağmen aslında "kedi köpek sever" tayfanın ilgi alanları dışındaki bir hayvan olması hasebiyle önemsenmeyen, duyulmayan, yayılmayan ve en önemlisi hukuki yoldan takip edilmeyen, öğrendiğim andan şu ana kadar şahsımı yakıp yıkan olayın mağduru can. hem hukuki yoldan takip etmek için, olayı tarafıma iletenlerden faillere dair bilgi beklemekte olduğumdan, hem de en önemlisi konuyu yazacak gücü/kuvveti/enerjiyi toplamaya çalıştığımdan yazmayı ertelemiştim, şu anda olaya dair görsellere ve olay detayına vakıfım, ancak şikayet dilekçesini hazırlamak için belirttiğim üzere faillerin bilgilerini beklemekteyim, inşallah bilgiler ulaşır ulaşmaz hemen dilekçeyi yazıp, başlığını açarak yayacağım olayı.

faillerinin bilgilerinin ulaştırılamaması halinde ise elimdeki mevcut bilgi ve görsellere dayanarak dilekçeyi yazacak, ilgili makamdan faillerin bulunmasını talep edeceğim. yine aynı şekilde sözlükte de duyuracağım inşallah, rabbimin izni ve inayeti ile.