Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

yuva arayan engelli ve kurtarılmış iki kedi - ÖNEMLİ
"SAHİPLENDİRME SEBEBİ:
Sahibi Kıbrıs'a taşınmak zorunda olduğu için bu iki sakin ve güzel ev kedisi Köpüş ve Necmi yeni sıcak yuvalarını arıyor. Kıbrıs Hükümetinin adaya evcil hayvan sokma şartı olarak 3 aylık karantina müşahadesi uyguladığı ve bu esnada sağlıklı olan hayvanların dahi ne yazık ki karantinada hastalanıp öldüğü biliniyor. Detaylı araştırmalar sonucu yavru vatanın hukuki zorunluluklarına yönelik bu bilgilere ulaşıldığı için, sahipleri üzülerek yıllardır baktığı bu güzel kedileri anavatanda bırakmak zorunda kalıyor.

KEDİLER:
Köpüş 3 ayaklı sağlıklı ve bol tüylü bir dişi. 2 yaşında ve kısır. Resimlerde, sarı, siyah ve beyaz tüylü olan. Engeli olması normal bir kedi gibi hayatını sürdürmesine kesinlikle engel değil; öyle ki size o tek patisi ile bile sarılabiliyor. Okşanmayı ve kendini taratmayı seven tam bir kucak peluşudur. Oldukça sakin bir mizacı vardır. 
Necmi 3 yaşında sağlıklı ve orta uzunlukla tüyleri olan bir erkek. Küçükken çöp kutusundan kurtarılmış. Köpüş gibi o da oldukça sakin ve insancıldır. Bu güzellikler küçüklüklerinden beri sıcak evde bakılıyorlar. Dışarının zalimliğinden bihaberler.
Birlikte yahut ayrı ayrı da sahiplenmek isteyebilirsiniz. 
Necmi ve Köpüşü almak isteyenlerden herhangi bir ücret talep etmeden, ücretsiz olarak vereceğiz ve aşı, mama vb. türden masraflar için de hiçbir şekilde ücret talep etmeyeceğiz.

Necmi ya da Köpüşü veya her ikisini birden sahiplenmek isterseniz, bulunduğnuz yere getirebiliriz.

Bu güzel canların çok az vakitleri kaldı.. "