Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

ibrahim uyan

şu görüntülere sebep olduğu iddia edilen tekirdağ marmara ereğlisi belediye başkanı
ibrahim uyan isimli şahıs. "şu görüntülerle" kastettiğimin pis, kirli, antihijyenik ortam olmadığı şimdi anlaşılacaktır. şöyle ki, bu tahta paletlere dikkatlice bakılınca ve de gönüllülerin aktardığı bilgiler üzerine paletteki iki büyükçe lekenin ölmüş, çürümüş, tahtaya işlemiş iki can olduğu görülmektedir. canların açlık, susuzluk ve bakımsızlıkla tedavisizlikten öldüğü, açlıktan birbirini yediği, bununla kalmayıp ölmüş olanlarının umursamazlıktan olduğu yerde çürüyüp tahtaya yapıştığı bir barınak düşünelim. işte tekirdağ yeniçiftlik barınağının böyle bir barınak olduğu iddia edilmekte ve kuvvetli delilllerle desteklenmektedir. 
yeniçiftlik hayvan barınağında yaşandığı belirtilen köpek katliamlarından sorumlu olduğu barınak gönüllülerince iddia edilen, iddia edilmekle kalmayıp görsel ve tanık beyanlarıyla desteklenen, chp il bilmemnesi olup sözlükte mod'ken başlattığı chp reklamcılığı görevini halen devam ettirdiğini başlık altına gelince anlamış bulunduğum guybrush threepwood tarafından adına başlık açılıp toplam 3 entry girilen chp'li tekirdağ marmara ereğlisi belediye başkanı. 
ben de kim tanısın ve adına başlık açsın bir belediye başkanının, nihayetinde çok sayıda belediye başkanı var, hepsinin adına başlık açılıp entry döşenecek değil ya, gideyim şu adamın adına başlık açıp tekirdağ belediye barınağı vahşetine dair bilgilendirme yapayım diye gayet emin bir şekilde başlık açmaya çalışırken, zaten bu şahıs adına kendi partidaşı tarafından torpil geçilerek başlık açılıp entryler döşendiğini öğrenmiş bulundum. 
her neyse... sözlükteki ilk chp zihniyetine dair ikiyüzlülük örneği bu değil.
işin kötüsü başlık altındaki 3 entry de bu tekirdağ il bilmemnesi şahsa ait. bari bir kaç partidaşına haber eyleyip buraya bir kaç entry daha girdirseydin de, gaybıraş, böyle kabak gibi ortaya çıkmasaydı reklamcılığın, torpilciliğin. 
http://www.turseng.com/...lik-hayvan-barinaginda.html - özetle bu barınak vahşetine dair yeni görseller burada. 
detaylı bilgi bu başlıkta da var. (bkz: tekirdağ hayvan barınağı)
ek: uyarı: ++18; kalp, ruh ve sinir hastaları ile reşit olmayan şahısların dikkatli olması önerilir. ++18

bu arada boşuna bu şahıs hakkında olumsuz düşünmemekteymişim: (bkz: guybrush threepwood /@earthlings)