Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

yuva arayan engelli hayvanlar

bir gözünde görme sorunu bulunan yavru tekircanın da aralarında bulunduğu canlar.
"yaklaşık 1 ay önce bir arkadaşım sokaktan yavru bir kedi bulmuş. büyük kediler saldırmış tek gözü perdeli, elimizden geldiğinde tedavi ettik. o iyileşti, veterinerin söylediğine göre görüyor da. 
izmir'deyim ama 10 gün sonra şehir dışına taşınıyorum, bu yavruyu sahiplendirmek zorundayım. o kadar güzel ve masum ki, çok üzülüyorum. şimdiye kadar kimse çıkmadı. yavruyu bana getiren arkadaş da geri alamayacağını söyledi. 10 gün içinde kimseyi bulamazsam ege üniverisitesi kampüsüne bırakmak zorunda kalmaktan korkuyorum, içim gidiyor.
bu yavruya sahip bulmayı her şeyden çok istiyorum. 
bu da yavruşumuz: 

İZMİR"
ilan linki: http://www.turseng.com/...sahiplendirme-ilanlari.html - canın fotosu ve ilan sahibinin iletişim bilgisi linkte. bu tek gözünde engel bulunan yavrucan bilinmeze terk edilmesin, evinde kısmi engelli bu cana yer verebilecek olanlar bir an önce irtibata geçsin ilan sahibiyle. gerçek hayvanseverlerin evinde mutlaka görme/duyma/fiziksel veya denge engelli bir cana yer vermesi gerekmektedir, hayvan hakları adına. zira sokakta yaşama olanakları yoktur bu canların. mutlak ölüme terk etmemek gerek.