Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

EARTHLİNGS NİCK'İYLE İLGİLİ DUYURU - ÖNEMLİDİR

ÖNEMLİ DUYURU: son dönemde facebook, twitter, instagram gibi sosyal ağlarda earthlings, turseng, dünyalı, dünyalılar, earthlings dünyalılar v.s. nick'lerle hesaplar açıldığından haberdar oldum. earthlings nick'i tarafımdan 2010 yılının ilk aylarından itibaren ekşisözlük'te ve 2012 yılından itibaren de açmış bulunduğum bu hayvan hakları blogumda kullanılan bir nick olup, sözkonusu sosyal ağlarda etikdışı şekilde kullanmaya başlamış olanlarla hiçbir bağlantım bulunmamaktadır. earthlings nick'ini 4 yıldır kullanan biri olarak ne bu nick'le, ne de başka bir nick veya gerçek adımla sosyal ağlarda herhangi bir hesabım yoktur. şahsen sosyal ağlara antipati duyan, bu yüzden kullanmayan biri olarak hiçbir zaman da olmayacaktır.
earthlings nick'ini uzun yıllardır kullanan hayvan hakları savunucusu bir hukukçu olarak sadece ekşisözlük ve bu blogda bulunduğumu, bundan sonra da bulunacağımı, başka hiçbir mecrada yazmadığımı ve yazmayacağımı bildirmekteyim. 
ayrıca bu nick'in tarafımdan yıllardır kullanılmasına, şahsımla bütünleşmiş, özdeşleşmiş olmasına ve toplum tarafından şahsıma ait olduğu bilinmesine rağmen son dönemde toplumu yanıltmak amacıyla bu nick'imi kullananları kınamakta olduğumu, hayvan haklarına duyarlı şahısların nick'imi kötüniyetli olarak kullanan bu şahıslara itibar etmemesi gerektiğini eklerim. zira bu şahısların toplumda sözkonusu hesapların sahibinin ben olduğuma dair intiba uyandırma çabası içinde olduğu, bu yönüyle kamuoyunu yanıltmaya çalıştığı apaçık ortadadır.