Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

TAVŞAN


başlığımın konusu.
evet, bu başlık görüldüğü üzere şahsıma ait zira entry'lerin neredeyse %90'ı benim.

bu da beni mutlu ediyor açıkçası, hassasiyetim ve zaafım bulunan tavşanlar hakkında bunca entry yazmış olmak.
her neyse...
çok küçük bir yavrucak daha yuva arıyor.

"iletişim: seckinkilic@windowslive.com yer: beylikdüzü/istanbul bunny henüz bebek bir tavşan.. annesinden ayırıp hevesle almışlar bakamayınca kliniğe terkedilmiş.. tavşan bakımında tecrübeli, tavşanı olan, çocugu için heves uğruna almak istemeyen kişiler lütfen mail ile iletişime geçsin."

tavşan sevgisine sahip, bilinçli, sorumluluklarının farkında, asla terk etmemesini sağlayacak asgari vicdanı bulunan gerçek inanlar bu canı sahiplensin. sahiplenemeyenler çevresine duyursun. 
not: tavşanlar asla kafeste bakılmamalı, aynen kedi ve köpekler gibi evde/bir odada/en kötü ihtimalle kapalı balkonda yaşamalı. bir tavşanı kafese hapsetmek asla kefareti ödenemeyecek çok büyük bir günahtır.

not 2: ilan şahsıma ait değil, burada ve blog'da yayınladığım hiçbir ilan bana ait değil. bu yüzden iletişime geçtiğiniz ilan sahiplerine "entrynizde gördük" demekten vazgeçin. bana haber veriyor sonradan bu durumu bazısı. anonimliğe bu kadar önem veren biri olarak sahiplendirme yapmam, iletişim bilgilerimi yazmam olası mı?
)