Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

günaydın et lokantası

şu görselle hayvan hakları ihlallerinin özetini sunmuştur:
okuyamayanlar için: "günaydın çiftliğinde sevgiyle yetiştirdiğimiz özel süt danası" yazıyor.
süt danası vahşeti için başlığa gidin, sonra da sevgiyle süt danası yetiştirme ve süt danasını pek bir muhabbetle boğazını keserek öldürme ve de "süt danası" kelimesi yerine "insan" kelimesini koyduğumuzda ortaya çıkan dehşetin, neden toplumun büyük bir kesimi tarafından insandışı canlılar sözkonusu olduğunda ortaya çıkmadığı hususlarını düşünün!

ek: bir kaç husus hayvan hakları adına umutlanmamı sağlıyor tüm bu abukluklara, vahşetlere, dehşetlere, işkencelere rağmen.
örn: süt danası yazarak google'da arattığımızda süt danasının nemenem bir olgu olduğunu öğrenmek isteyenler için hemen altta süt danası vahşeti diye öneride bulunuyor google. ki, bu da süt danası satın almadan önce bilgi edinmek isteyen, belki süt danası almışsa bile nasıl pişireceğini öğrenmek isteyenler için son derece bilinçlendirici ve caydırıcı oluyor. bu yüzden durmaksızın çalışmak, çabalamak, kalan ömrü hayvan haklarına adayarak toplumu bilinçlendirmek zaruridir hayvan haklarının gelişmesi, iyileştirilmesi, sağlanması adına.