Öne Çıkan Yayın

earthlings - hayvan haklarına dair en etkili belgesel

                                                     earthlings belgeseli earthlings belgeseli hayvan haklarına yönelik duyarlılık ve ça...

sokak köpeği

büyük bir kısmı aç susuz, bakımsız ve hasta halde, tek başına sokaklarda yaşama veda eden canlar.
çok az bir kısmı ise yaralanmasına rağmen farkedilmediği iin kurtlanmış yarası ile sokaklarda dolaşırken, nihayet gerçek anlamıyla görüldüklerinde kurtarılabiliyorlar.
dikkat! son derece rahatsızedici görüntüler, hassasiyeti bulunan, herhangi bir rahatsızlığı bulunan şahıslar bakmasın!!! bu kocaman uyarıya rağmen bakanlar da bir zahmet, "çok üzüldük, bu yayınlanır mı" v.s. şeklinde tepki vermesin. uyardım zira, hassassan, bu görüntüleri gördüğünde çekececeğin acının, halihazırda bu durumda bulunan canın çektiği acıdan fazla olduğunu düşünüyorsan bakma!!!
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/…02307_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/…58594_n.jpg

dikkat! rahatsızedici görüntü içerir!

ilan: önemlidir! altta ilanda numarası bulunan veteriner hekim ve ilgilenen şahıslarla irtibata geçilmesi, yardım edilmesi ve en önemlisi bu canın bir daha bu hale gelmemesi için sahiplenilmesi gerekmektedir evleviyetle. hayvan haklarına duyarlı gerçek hayvanseverler bu canı evine, bahçesine alsın mutlaka!
                                           

             

"yenikentte besleme noktasında bu çocuk.bazen gelip yemek yiyordu ordaki canlarla sonra kayboluyordu.bu gün arkadaşımız bu canı gördüğünde yarasını fark etmiş.arabasıyla aldı kliniğe getirdi.2 saate yakın uğraşılmış klinikte.gece 1 de bitti temizleme.kurtların çoğu temizlenmiş.yarası derin ve makat kısmında yani zor bir bölgede.bi süre klinikte kalıcak.masrafları için desteğinize ihtiyacımız var. veteriner 252 33 03 esra 0506 620 50 31"

not: ilan bana ait değil, bu yüzden benimle değil, ilan sahipleriyle bağlantıya geçin. denk geldiğim ilanı daha geniş çevreye ulaşması ve canın sahiplenilmesi için burada da paylaştım sadece.