ÖNEMLİ

`Uğurlu` Tavşan Bacağı Vahşeti

TAVŞAN BACAĞI VAHŞETİ İnsanoğlunun hayvanların tüyünden, yününden, özelliklerinden, sütünden, etinden vs. vs. yüzlerce işkence yöntemi...

FRENCH CONNECTİON


angora tavşanı vahşeti nedeniyle peta'nın angora yünü ürünler satmaması amacıyla kendisine karşı kampanya başlattığı hayvan hakları ihlalcisi marka. 
http://www.peta.org/blog/major-retailers-drop-angora-wool/ - peta kampanyasına bu linkten ulaşılabilir, sadece 1 dk. ayrılarak ad, soyad, email eklenerek angora yünü vahşetine karşı verilen mücadeleye destek olunabilir. 
her zaman belirttiğim gibi peta kampanyaları hariç diğer hiçbir imza kampanyasını desteklememekteyim herhangi bir işe yaramıyor olmaları, asla etkin olmamaları, sonuca yönelik olmamaları hasebiyle.
peta kampanyaları son derece etkin, sonuca yönelik ve bu yönüyle çok önemli. bu yüzden şahsen destek vermekte ve destek verilmesini önermekteyim. 
angora yünü karşıtı kampanyası sayesinde tam 26 firma angora yünü üretmekten/kullanmaktan/satmaktan vazgeçmiştir ki, bu da peta kampanyalarının ve genel olarak peta'nın etkinliğinin ehemiyetli bir kanıtıdır.