Azerbaycan - Hayvan Hakları - Sitede Yayınlanan ReklamlarSitede yayınlanan adsense reklamlarının tüm geliri sokak ve barınak hayvanlarına bağışlanacaktır.

Yaklaşık 6 yıldır mevcut olan bu site ve 2 yıldır yayın yapmaya başlayan youtube kanalı aracılığıyla sahipsiz sokak ve barınak hayvanlarına daha fazla yardım edilebilmesi amacıyla bu hafta adsense reklamlarına yer vermiş bulundum ilk kez. Sahipsiz hayvanlar için yararlı olacağını umut etmekteyim.
Google, ödemeleri 100 dolara tamamlanınca gerçekleştireceğini belirtiyor ilgili bölümde, ödemelerin gerçekleştirileceği andan itibaren her hafta ödemenin tutarı ve hangi amaçla kullanıldığı görsel ve yazıyla bu bölümde yayınlanacaktır inşallah.
Özellikle yaşamakta olduğum Azerbaycan`da Türkiye`den farklı olarak sokak hayvanlarına yönelik hayvan haklarına uygun herhangi bir çalışma yürütülmediği için buradaki sahipsiz hayvanların çok daha fazla yardıma ihtiyacı var.
Beslenmeleri, kısırlaştırılmaları, tedavi edilmeleri ve dahi belediye tarafından öldürülmemeleri için geçici bir yer bulup orada ödeme karşılığı öldürülmekten kurtarılmalarına yönelik tüm çalışmalar bir avuç hayvan hakları savunucusu tarafından kendi hesaplarına karşılanmaktadır.
Azerbaycan`da hayvan haklarına dair bilgi edinmek isteyenler ARA bölümünden Azerbaycan kelimesini aratarak çıkan tüm yazıları okuyabilir, görselleri inceleyebilirler.

ek: sahiplendirme ilanları bölümüne ilan göndermek için: turseng@gmail.com

ek 1: siteyle ilgili güncel bilgileri, gelişmeleri vs. bu başlıkta belirteceğim.
güncel bilgi olarak, 2. üniversite kapsamında veterinerlik bölümüne kayıt yaptırdığımı, kitaplarımı edinerek çalışmaya başladığımı da eklemek isterim. zaten hayvan hastalıkları hususunda bilgi ve deneyim sahibiyim, bu alanda alacağım eğitimle bu bilgi ve deneyimimi iyice arttırmış olacağım, halihazırda edinemediğim medikal ürünleri elde edebileceğim vs. (medikal ürünler sadece veterinerlik mesleğini icra eden şahıslara verilmektedir).
ayrıca, 07.07.1977 doğumlu olduğuma da değineyim.