Azerbaycan - Hayvan Hakları - Sitede Yayınlanan Reklamlar

izmir buca hayvan barınağı

Bugün itibariyle sitede yayınlanmaya başlayan adsense reklamlarının tüm geliri sokak ve barınak hayvanları yararına kullanılacaktır.

Bu bilgi doğrultusunda sitenin takipçisi olan tüm hayvan hakları savunucularının sözkonusu reklamlardan rahatsız olmayacaklarını, bilakis sokak ve barınak hayvanlarının beslenmesi/ tedavisi/ kısırlaştırılmasına yönelik destekte bulunmaktan memnuniyet duyacaklarını düşünmekteyim.
Yaklaşık 6 yıldır mevcut olan bu site ve 2 yıldır yayın yapmaya başlayan youtube kanalı aracılığıyla sahipsiz sokak ve barınak hayvanlarına daha fazla yardım edilebilmesi amacıyla bu hafta adsense reklamlarına yer vermiş bulundum ilk kez. Sahipsiz hayvanlar için yararlı olacağını umut etmekteyim.
Google, ödemeleri 100 dolara tamamlanınca gerçekleştireceğini belirtiyor ilgili bölümde, ödemelerin gerçekleştirileceği andan itibaren her hafta ödemenin tutarı ve hangi amaçla kullanıldığı görsel ve yazıyla bu bölümde yayınlanacaktır inşallah.
Özellikle yaşamakta olduğum Azerbaycan`da Türkiye`den farklı olarak sokak hayvanlarına yönelik hayvan haklarına uygun herhangi bir çalışma yürütülmediği için buradaki sahipsiz hayvanların çok daha fazla yardıma ihtiyacı var.
Beslenmeleri, kısırlaştırılmaları, tedavi edilmeleri ve dahi belediye tarafından öldürülmemeleri için geçici bir yer bulup orada ödeme karşılığı öldürülmekten kurtarılmalarına yönelik tüm çalışmalar bir avuç hayvan hakları savunucusu tarafından kendi hesaplarına karşılanmaktadır.
Azerbaycan`da hayvan haklarına dair bilgi edinmek isteyenler ARA bölümünden Azerbaycan kelimesini aratarak çıkan tüm yazıları okuyabilir, görselleri inceleyebilirler.

Hiç yorum yok: