Öne Çıkan Yayın

TIP ALANINDA VE KOZMETİK SEKTÖRÜNDE HAYVANLAR ÜZERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN DENEYLER

Tavşanların ve diğer hayvanların son derece kötü koşullarda barındırıldığı ve eziyet edildiği diğer alanlar da tıp ve kozmetik sektörüd...

ÖRNEK DİLEKÇELER

turseng.com - hayvan haklarıyla ilgili hukuki bilgi vererek bilgilendirme/bilinçlendirme yapan ve hayvan hakları ihlalleri ile ilgili hukuki çözüm yolları gösteren makaleler ve dilekçeler yayınlayan, Ankara Hukuk mezunu, vegan hayvan hakları savunucusu hukukçunun hayvan hakları blogudur.

earthlings nick'iyle  bu blog'da kendisine ait makale/yazı/dilekçe/görsel gibi materyalleri yayınlayan hukukçunun twitter/facebook gibi sosyal araçlarda, diğer sözlüklerde hesabı yoktur. earthlings bu blog dışında herhangi bir mecrada yazmamaktadır.

tüm materyallerin fikri hakları kendisine ait olup, içerikten kısmen/tamamen alıntı yapılması, kopyalanması, çoğaltılması, başka mecralarda yayınlanması yasaktır, aksi halde fikri hak ihlali nedeniyle hukuki takip yapılacaktır. 

materyaller link verilerek dahi başka bir mecrada yayınlanamaz. sosyal/görsel/yazılı medyada yayın organları dahil tüm kurum/kuruluş/şahısların bu blog'da yayınlamış bulunduğum tarafıma ait materyallerden, bilgi/fikir/görüşlerden herhangi bir şekilde yararlanarak yazı/haber/duyuru/makale v.s. gibi bilumum yayınların/haberlerin hazırlaması durumunda blog'u haber kaynağı olarak gösterme zorunluluğu vardır. 
toplumu bilinçlendirme amacıyla blog'a link verilerek yönlendirme, butonlar aracılığıyla paylaşım yapılabilir.
earthlings hayvan haklarıyla bireysel/bağımsız olarak uğraşan vegan bir hayvan hakları savunucusu hukukçu olup, herhangi bir kurum/kuruluş/şahıs(lar)la bağlantısı bulunmamaktadır.

HAYVAN HAKLARI İHLALLERİ, ŞİKAYET DİLEKÇELERİ, ŞİKAYET MAKAMLARI

HAYVAN HAKLARI İHLALLERİNE YÖNELİK GENEL DİLEKÇELER
(bu dilekçeleri benzer her olaya uyarlayarak gönderebilir, şikayette bulunabilirsiniz)

CANLI HAYVAN SATIŞI YAPAN SİTELER / İRTİBAT BİLGİLERİ / ŞİKAYET DİLEKÇELERİ
                                             


tren raylarına bağlanarak ölüme terk edilen köpek hakkında şikayet dilekçesi  
                                          


RUHSATSIZ VE RUHSATA AYKIRI ÇALIŞAN PETSHOP'LARI ŞİKAYET DİLEKÇESİ

                                          

                                               
bu sayfadaki şikayet dilekçelerini kopyalayarak şikayete katılabilir, ilgili hayvan hakları ihlallerini takip edebilirsiniz.